Kosmetyki dla samochodu

Wstępnie o porządkach

Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią duże zakupy. Jeżeli chodzi o czyszczenie auta szczególnie warto zadbać o lakier, felgi oraz podwozie. Poniżej przedstawimy informację na temat tego czym jest autokosmetyka, czyli wszystkich zabiegów związanych z pielęgnacją samochodu.  Sklep auto detailing jest najlepszym miejscem do nabycia najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, które pozwolą nam zadbać o każdą część pojazdu.

Felgi jak nowe

Autokosmetyka jest również ważna do polerowania felg. Przydają się do tego specjalne środki do mycia felg. Należy ich używać zgodnie z zgodnie z instrukcją, bo niektóre środki pozostawione zbyt długo na feldze mogą ją zniszczyć! Należy dobrać środek odpowiednio do stopni zabrudzenia. Jeśli posiada się odpowiednią wiedzę lub zaczerpnęło się jej z for internetowych, można od razu zakupić preparaty w sklep auto detailing. Jeśli jednak nie to najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja ze specjalistą detailingowym np. przez ticket wysłany przed zakupem.

Podwozie – czyszczenie od podstaw

Po zimie warto solidnie wyczyścić nasze podwozie, ponieważ znajduje się na nim dużo błota. Niestety, trzeba użyć do tego profesjonalnego podnośnika, aby oczyścić wszystkie zakamarki. W nowych autach coraz częściej producenci oszczędzają na zabezpieczeniach auta „od środka”, dlatego czyszczenie podwozia jest szczególnie ważne. Autokosmetyka – profesjonalne mycie podwozia oferuje część myjni ręcznych z podnośnikami. Koszt takiej usługi jest dość drogi. Oczywiście też myjnia, myjni nie równa, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest albo mycie samodzielne albo w specjalistycznych myjniach lub salonach detailingowych.

Lakier samochodu i jego polerowanie

Ważną czynnością podczas renowacji lakieru jest polerowanie. Aby uzyskać odpowiedni efekt, należy wykonać to mechanicznie używając wysokoobrotowej sklep auto detailingpolerki w profesjonalnym warsztacie. Można również skorzystać z amatorskich polerek. Ważne jest przygotowanie powierzchni lakieru przed polerowaniem i woskowaniem. Należy umyć i oczyścić karoserię. Gdy pozostawimy zabrudzenia mogą one porysować lakier. Autokosmetyka stosowana przy woskowaniu zmusza do pamiętania o niektórych regułach między innymi, że nie można stosować wosku w pełnym słońcu. Sklep auto detailing pozwoli na zakup niezbędnego sprzętu i kosmetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + twelve =