Polerowanie samochodu – co mówią ludzie

Niedościgniony wzór

„Jestem amatorem, jeśli chodzi o polerowanie samochodu. Wypolerowałem kilka samochodów, wciąż się uczę. Wychodzi mi to coraz lepiej. Mimo wszystko, polerowanie samochodugdy widzę efekty prac salonów, które auto detailingiem i polerowaniem samochodów zajmują się na co dzień, to wiem, ile pracy mnie jeszcze czeka. Auta, które wyjeżdżają z tych salonów nieraz wyglądają lepiej, niż nowe samochody. Detailing to moje hobby od blisko dwóch lat. Chcę, by w przyszłości stało się źródłem mojego dochodu”.

Polerowanie samochodu u sąsiada

„Dałam się naciągnąć. Parkując samochód zarysowałam go. Nie bardzo wiedziałam, co mam z tym zrobić. Czy oddawać auto do lakierowania, zostawić, czy zrobić jeszcze coś innego. Sąsiad powiedział, że za niewielką opłatą usunie tę rysę. Przeszukałam Internet i we wszystkich salonach usunięcie takiej rysy kosztowało dwa razy więcej. Myślałam, że dorwałam świetną okazję. Nie mogłam się bardziej pomylić. Sąsiad z rysy zrobił coś, co przypominało otarcie. W świetle wyglądało to okropnie. W efekcie, musiałam oddać auto do salonu detailingowego. Zapłaciłam więcej ale polerowanie samochodu zostało wykonane profesjonalnie i nie ma śladu po rysie. Auto znowu się świetnie prezentuje”.

Wzrost popularności detailingu

„Niezmiernie się cieszę, że detailing stał się taki popularny. Tym bardziej, że gry otwierałem salon klientów było bardzo mało. W ostatnim roku nowi klienci pojawiają się każdego dnia. Bardzo to cieszy. Pozwala nam również na nabieranie jeszcze większego doświadczenia i stałe ulepszanie naszej oferty i poprawę efektów pracy. Auto detailing jest naszą pasją, dlatego stale szukamy nowych rozwiązań i najlepszych preparatów, dzięki którym możemy osiągnąć nasze cele. W naszym salonie polerowanie samochodu wykonujemy zarówno metodą mechaniczną, czyli używając maszyny polerskiej, jak i metodą ręczną. W drugiej metodzie stosujemy pady polerskie. Polerowanie ręczne doskonale sprawdza się przy polerowaniu na zagiętych przestrzeniach i w rogach. Polerowanie mechaniczne w takich miejscach uszkodziłoby lakier. Oczywiście stosujemy pasty polerskie o różnym poziomie ścieralności. Prawdę mówiąc, nowe auta mają w znacznej większości lakier miękki, który jest bardzo podatny na rysy, dlatego częściej sięgamy po pasty do lakierów miękkich”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 7 =