Polerowanie samochodu przez różne osoby

Profesjonalne polerowanie samochodu

„Kiedyś samodzielnie próbowałem wypolerować swoje auto. Myślałem, że wykonałem całkiem niezłą robotę. Tamto auto już dawno sprzedałem i zakupiłem nowe. Kiedy zobaczyłem, że ktoś mnie zarysował, zdecydowałem się, tym razem, wydać więcej ale pracę zlecić profesjonalistom. Polerowanie samochodu, które wykonali jest milion razy lepsze niż moje amatorskie. Już zawsze będę takie poprawki zostawiał ekspertom”.

Opinie specjalistów

„Niezliczoną ilość razy spotkałem się z klientami, którzy przed wykonaniem zlecenia narzekali na jego cenę. Mówili, że znajomy by to zrobił za połowę tej polerowanie samochodu 2kwoty. Jednak kiedy polerowanie samochodu było zakończone, a klient odbierał auto, to zawsze przyznawał się do błędu. Nie twierdzę, że osoba mało doświadczona nie może dobrze wykonać polerowania, jest to jednak bardzo rzadkie. Specjaliści, którzy pracują w zawodzie od wielu lat, polerowali już najróżniejsze auta. I nie tylko auta, wiele razy zlecano mi polerowanie motocykli”.

Polerowanie ręczne amatorskie

„Zauważyłem na masce mojego samochodu kilka małych rysek. Najprawdopodobniej spowodowały je małe kamyczki odbijające się od maski w trakcie jazdy. Zakupiłem niezbędne rzeczy i wykonałem polerowanie samochodu ręczne. Zajęło mi to cały dzień. Zebrałem jednak nowe doświadczenia i poprawiłem wygląd mojego auta. Muszę jednak zaznaczyć, że polerowanie pojazdu nie jest łatwym zadaniem. Musiałem też wydać trochę pieniędzy, gdyż w domu nie miałem żadnego sprzętu do polerowania. Na pady polerskie, pastę polerską trzy w jednym, glinkę, szampon czyszczący i wosk do zabezpieczenia lakieru wydałem ponad czterysta złotych. Jednak nabyte materiały wystarczą na kilka zabiegów”.

Amatorskie polerowanie mechaniczne

Znajomy pożyczył mi polerkę mechaniczną, żebym poprawił wygląd swojego auta. Polerowanie samochodu poprzedziłem myciem i glinkowaniem. Następnie zabrałem się do pracy. Teraz już wiem, jak trudne jest to zadanie. Moje polerowanie samochodu zakończyło się pogorszeniem stanu lakieru i powstaniem przepaleń. Doświadczenie nauczyło mnie, żeby zostawiać takie rzeczy specjalistom. Sam jestem sobie winien. Wydawało mi się, że każdy może to zrobić, jeśli tylko ma sprzęt. Teraz wiem, że wymaga to stałego skupienia i olbrzymich nakładów czasowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × two =