Szkolenia z najlepszymi produktami – kosmetyki samochodowe

Produkty z górnej półki

Nasz salon uzyskał akredytację do przeprowadzenia szkoleń z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów. W szkoleniach stosujemy jedynie kosmetyki do samochodów, które polecają topowi producenci aut. Jest to najlepsza rekomendacja, jeśli sam producent auta sugeruje, że dany produkt powienien być wykorzystywany przy samochodzie ich autorstwa. Kosmetyki samochodowe stanowią nieodłączny element detailingu aut. Bardzo ważne jest, aby wybierać najbardziej odpowiednie do danego przypadku i wiedzieć, jak je prawidłowo zastosować.

Kosmetyki samochodowe do lakieru i do czyszczenia

Bardzo ważne jest, aby w procesie detailingu stosować kosmetyki samochodowe odpowiednie dla danych rodzajów lakieru. Lakiery pojazdów charakteryzują się bowiem różną twardością i oczywiście kolorem. Za przykład weźmy pasty polerskie. Te kosmetyki samochodowe wybrane niewłaściwie albo kosmetyki samochodowenie spełnią oczekiwań, albo doprowadzą do znacznie większego zniszczenia lakieru. Na szkoleniu zapoznamy się z różnymi typami past i możliwe będzie ich testowanie na różnych twardościach lakieru. Testy przeprowadzane będą z użyciem padów polerskich, a także mechanicznych maszyn polerskich. Bez odpowiedniego wyczyszczenia, nie ma mowy o detailingu. Bardzo ważne jest, aby stosować tylko takie kosmetyki samochodowe, które nie zaszkodzą pojazdowi. Należy więc używać szamponów o neutralnym pH. Dodatkowo, należy stosować odpowiednie kosmetyki samochodowe do czyszczenia różnych powierzchni. Inne preparaty zakupimy do renowacji drewnianych, metalowych i aluminiowych elementów. Warto również dbać o komorę silnika i koła. Dressingi do kół nie są drogie, a zabezpieczą felgi i opony, a także nadadzą im głębię koloru i poprawią wygląd.

Kosmetyki zabezpieczające

Na rynku dostępne są kosmetyki samochodowe do zabezpieczania różnych elementów auta. Jest ich bardzo dużo, od wielu producentów. Na szkoleniu zapoznamy się z zabezpieczeniem lakieru, wykorzystując kosmetyki samochodowe takie jak wosk i powierzchnie kwarcowe. Dodatkowo, przedstawimy najlepsze środki do zabezpieczenia felg i opon. Pokażemy także odpowiednie preparaty do zabezpieczania powierzchni drewnianych, plastikowych, gumowych, metalowych i aluminiowych. Przeprowadzimy także szkolenie z kosmetykami samochodowymi, które warto użyć, aby odpowiednio zabezpieczyć pojazd przed nadejściem zimy. Wszyscy wiemy, jak trudny jest to okres dla samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 6 =